Rgbstock forum

forum > Regional Forums > Polska Pany (Polish forum)

Polska Pany (Polish forum)

1. mzacha3 March 2010, 15:07 GMT +01:00

Wypada zalozyc narodowa sekcje... i przejac wladze nad swiatem!

Swoja droga juz teraz po wpisaniu hasla Poland wyswietla sie wiecej zdjec niz po wpisaniu nazw niektorych naszych somsiadow ;p.

170. macieklew22 October 2010, 13:16 GMT +02:00

Znormalizowało się wreszcie :)
Od wczoraj wiatr, deszcz i niskie chmury...

171. Berenika27 October 2010, 14:24 GMT +02:00

@170 oj Maćku sama nie wiem co lepsze - koło 20 pażdziernika złapała u nas na kilka dni zima - i to tak porządnie, ze śniegiem - a dziś też się znormalizowało - wieje i leje, że świata za oknem nie widać. jak śnieg spadł to narzekałam na inwazję białego g... w środku jesieni - ale gdy dzisiaj zwiało naczepę z ciężarówki i jedyny most na Sotrę jest zamknięty sama nie wiem co jest lepsze....

172. mzacha29 October 2010, 9:47 GMT +02:00

Dzis w W-wie pochmurnie, ale weekend cmentarny ma byc w miare pogodny. I fajnie, nie cierpie lazic po cmentarzach w deszczu... nawet swieczki nie chca sie wowczas palic!

Moznaby jakies zdjecia porobic fajne ;P. Chociaz tu zdjecia cmentarzy nie budza zainteresowania

173. macieklew29 October 2010, 10:30 GMT +02:00

U mnie pogoda bez zmian. Wygląda na to, że się ustabilizowało na parę miesięcy :(

Porób zdjęcia, Michał. Tu u mnie tylko Haloween: dynie, przebierańcy itp. Tęsknię za atmosferą pierwszolistopadową...

174. Berenika29 October 2010, 10:42 GMT +02:00

Ach to prawda.. weekend cmentarny z deszczem jest paskudny. Tu nawet nie mam cmentarza na który moglabym symbolicznie pójść. W Polsce mieszkałam bardzo blisko jednego z największych cmentarzy w Europie - (Szczecin, Cmentarz Centralny) - bardzo pięknego i parkowym charakterze - aczkolwiek początek listopada oznaczał dla nas zawsze chmurę smogu i totalny brak miejsca do parkowania. ackzolwiek groby rodzinne mielismy porozsiewane po całej polsce, a niektóre nawet nieznane... jak to w wojennych historiach bywa.
Zdjęcia - myślę, że zrobić warto, szczególnie wieczorne Michale.
Co do dyni - to akurat mnie bardzo cieszy, bo norwedzy nie są pewni czy tę dynię to aby na pewno daje się zjeść, więc tylko na haloween pojawia się w sklepach - inaczej wycieczka do sklepu międzynarodowego jak się dyni zachce. Czekam więc do soboty-poniedziałku aż się nie sprzeda, przejmuję dynię z przeceny i pakuję w słoiki! albo do zamrażarki na zupę i placki. to moje jedyne szczęście jesienne oprócz jabłek, bo jesień jest tutaj nijaka... nie ma sezonu na cudowne owoce, mnóstwa jesiennych warzyw - nie czuję się tego zbierania plonów, robienia przetworów, a krajobraz najczęściej jest zasnuty deszczem, więc i kolorami liści się człowiek nie nacieszy. Ale nie ma co narzekać - w tym roku jadłam pieczone kasztany w Chorwacji - wiec jesień zaliczona kulinarnie!

175. mzacha29 October 2010, 12:48 GMT +02:00

Halloween powoli atakuje tez Polske, ale jakos tak niesmialo. Troche jest tego w prasie, horrory w kinach i TV, jakies dekoracje gdzieniegdzie, ale generalnie dominuja znicze. No i akcja ZNICZ na drogach ;).

Alez wy strasznie marudzicie. A to, co ja widze za oknem, wcale nie nastraja do dzialania... Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma!

176. Berenika1 December 2010, 10:26 GMT +01:00

Hej, nie zapomnijcie o głosowaniu! W funny business competition. Ja niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć, wywiało mnie do Polski na trochę - i żałuję teraz bo nawet miałam pomysł.... W christmas nawet jeżeli wystartuję to nie mam wielkich szans :-) Sa lepsi :-) i to niewątpliwie.
Głosujmy !

177. fangol3 December 2010, 9:53 GMT +01:00

Dziękuję za głosy i zachęcam do udziału w konkursie świątecznym bo przecież chodzi tylko o zabawę :) Gdybym miał porządny aparat to sam zrobił bym trochę zdjęć i też miał bym kilka pomysłów :)
Pozdrawiam serdecznie :)

178. mzacha25 January 2011, 14:29 GMT +01:00

Nie zrzucaj na aparat. Kazdym sie da zrobic jakies zdjecia... Ja wciaz nie mam lustrzanki, a zyje :-). I kiedys ja sobie kupie - taki mam plan.

179. Berenika3 March 2011, 12:24 GMT +01:00

Dziś Tłusty Czwartek - podesłalibyście choć zdjęcie pączka :-) U nas sa beznadziejne pączki :-(

180. macieklew26 March 2011, 22:44 GMT +01:00

No i co słychać? :)

181. Berenika30 March 2011, 15:36 GMT +02:00

U nas na zimnej północy nieśmiało wyglądamy wiosny - zdarzają się już słoneczne dni, ale jeszcze zimno. wiosennych kwiatów jeszcze nie widać. Sezon niestety nie sprzyja fotografii plenerowej, bo początek wiosny to czas lawin - zarówno ze śniegu, jak i z kamieni... A schodzi to świństwo z ogromną siłą, ostatnio rozbiło dwupiętrowy dom w drzazgi. Na drogi też się ostro sypie. Poza tym obudziły się już niedźwiedzie - miesiąc za wcześnie - istnieje podejrzenie, że to też efekt lawin. Wysyłam wam zdjęcie jednego miluśińskiego,który rezyduje na Sognefjord - zdjęcie nie moje, aczkolwiek nie wiem czy powinnam tego żałować, bo po zimie misie są porządnie głodne :-)
http://www.bt.no/nyheter/lokalt/Sognebjoernen-ute-av-hiet-1280857.html

182. mzacha10 April 2011, 8:20 GMT +02:00

Byłem 3 tygodnie temu w Paryżewie - wiosna już była. Teraz powoli dociera też do Polski. Są już pączki i małe listki, są żółte kwiatki na krzewach forsycji, światło jest zupełnie inne i fajniej się robi zdjęcia. A niedźwiedzi niestety nie widuje tu w W-wie. Chociaż podobno jakieś są. W zoo.

183. mzacha24 April 2011, 9:19 GMT +02:00

Ach, ach, kochane dzieci... Mokrego jaja!

184. hisks5 November 2011, 18:22 GMT +01:00

Cicho tu jak w kościole...

185. fangol6 November 2011, 10:05 GMT +01:00

Pewnie każdy ma swoje sprawy na głowie i nie ma czasu nawet zaglądnąć na forum...

186. hisks13 December 2011, 9:12 GMT +01:00

Ano, ano! Otacza nas ta rzeczywistosc zewnętrzna coraz bardziej ;-) Sam tez nie mam juz tyle czasu co onegdaj na wrzucanie plikow. Scigam wciaz komercyjnego wieprza by rodzinie miec co do gara wrzucic. Dzis nad Baltykiem slonce i jakos sie zmobilizowalem do odwiedzin RGB, czego i Wam zycze ;-)

187. mzacha28 May 2012, 15:36 GMT +02:00

Wiosna, idzie lato! Znow chce sie robic zdjecia... Obudzcie sie ;-)

188. hisks31 August 2012, 14:47 GMT +02:00

Wiosna, lato i już jesień za pasem. Mimo, że pracodawczy babilon unika dawania urlopu, udało mi się zrobić trochę zdjęć. I mam nadzieję, że ładną jesienią jeszcze trochę pofotografuję. A wywoływanie zostawiam sobie na długie zimowe wieczory. Z pozdrowieniami dla frakcji polskiej w RGB i sympatyków hibernacji na całym świecie.

Please sign in or sign up if you want to participate in the forum discussions.

 
 
first page | previous page | next page | last page
x
name
country
photos
downloads
camera
 
Lightbox . FAQ . contact . accord de licence . termes d'utilisation . sur Rgbstock.fr . www.hqstock.com free stock photos totally free stock photos stock photos high quality free stock photos totally free stock photos totally free stock photos totally free stock images free stock images editors' pick alternative to sxc.hu Rgbstock blog and news
| English | Deutsch | Español | Polski | Português | Nederlands |
Shutterstock is official partner of Rgbstock